Sobieszewska grupa wsparcia dla rodzin osób z problemem choroby psychicznej informuje o spotkaniach w pierwszą środę miesiąca ( pomijając lipiec, sierpień ) w godz. 17,00 - 19,00. Rejonizacja nie obowiązuje. Spotykamy się w Gdańsku-Wrzeszczu na ulicy Chopina 42.

Opinie uczestników

 • „Pobyt w Hostelu bardzo mnie zmienił. Przywrócił mnie do „życia”. Wcześniej nic mi się nie chciało robić. Wszystkie czynności sprawiały mi trudność.”
  Sonia

 • „W Hostelu jestem od kilku miesięcy. Pozytywne jest to, że nauczyłam się kontaktu z innymi osobami w Hostelu i z zewnątrz. Zaczęłam się poruszać komunikacją miejską. Przestałam się izolować. Biorę aktywny udział w zajęciach proponowanych przez terapeutów w Hostelu i pracuję także nad indywidualnym planem, który pomaga mi zrealizować plany po wyjściu z hostelu. Poprawia się moje samopoczucie, to jak spostrzegam siebie, innych oraz świat w którym żyję.”
  Aneta

 • „Podobały mi się zajęcia organizowane przez terapeutów, wspólne wyjścia, spacery nad morze oraz rozmowy i wsparcie terapeutów i koleżanek. Teraz stałam się bardziej rozmowna, więcej się uśmiecham, poprawiły się moje kontakty z rówieśnikami. Jestem w remisji od roku.”
  Emilia

 •  „W Hostelu otworzyłam się na ludzi, przestałam się izolować i w końcu nauczyłam się gotować”
  Danka

 • „Warto skorzystać z oferty Hostelu. Dostaniecie tu wsparcie zarówno od opiekunów, jak również od innych mieszkańców. Myślę, że to ważne, żeby nie zostać samemu ze swoją chorobą.”
  Krystian

Darmowy Program PIT

User Login